فروشگاه اینترنتی خودرو سوپر مارکت

دسته بندی کالاهارویه بازگرداندن کالا در خودروسوپر مارکت


 مغایرت کالا :

در صورتی که محصول خریداری شده با محصول داخل سایت و یا محصول ثبت سفارش شده مغایرت داشته باشد، کاربر باید بلافاصله مراتب را از طریق تلفن به خودروسوپرمارکت اطلاع دهد. کاربر موظف است فقط از طریق پست سفارشی شرکت پست، کالا را به ما ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت کند. پس از بررسی کارشناسان خودروسوپرمارکت و تایید ادعای کاربر، هزینه کالا و ارسال به کاربر برگشت داده می شود. در صورتی که 24 ساعت پس از دریافت کالا مراتب مغایرت را اعلام ننماید، سایت کالا را بدون مغایرت تلقی نموده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.


تعریف مغایرت:
توجه داشته باشید که ممکن است محصول مورد نظر با عکس داخل سایت کمی تفاوت داشته باشد. بنابراین ملاک مغایرت مشخصات فنی درج شده در سایت است. در صورت نیاز کاربر می تواند از خدمات مشاوره تلفنی خودروسوپرمارکت استفاده کند.

مرجوع کردن کالای دارای مغایرت در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. مخدوش کردن، نوشتن توضیحات و یا هر مورد دیگر بر روی کالا و یا جعبه آن شرایط بازگشت کالا را باطل می کند. همچنین نصب قطعه برروی خودرو نیز (به تشخیص کارشناسان فنی خودروسوپرمارکت) باعث خارج شدن کالا از شرایط بازگشت کالا خواهد شد.

ایراد فنی

در صورت وجود ایراد فنی در کالا، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را از طریق تلفن به اطلاع پشتیبانی سایت برساند. بدیهی است پس از گذشت 24 ساعت از دریافت کالا، سفارش تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام ایراد فنی در زمان مقرر توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی خودروسوپرمارکت بر اساس نظر کارشناسان  با خریدار انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید که مخدوش کردن، نوشتن بر روی جعبه و یا کالا و نداشتن هولوگرام اصلی توربویدک و هرگونه دخل و تصرف یا دستکاری در کالا شرایط مرجوع کردن را باطل می کند.

ایراد ظاهری

خودروسوپرمارکت به منظور حفظ سلامت لوازم و قطعات و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ارسال کالا را توسط شرکت های معتبر حمل و نقل انجام می دهد. خریدار باید در هنگام دریافت سفارش خود از سلامت ظاهری آن اطمینان حاصل نماید. در صورتی که سفارش به هر دلیل هنگام حمل کالا آسیب دیده باشد، خریدار موظف است ضمن تحویل نگرفتن سفارش، مراتب را از طریق تلفن به اطلاع پشتیبانی سایت برساند. بروز هرگونه حادثه بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد. البته خودروسوپرمارکت برای احترام به حقوق مشتریان خود، خسارت را جبران می کند.

چنانچه کاربر محصولی را خریداری و پس از دریافت آن متوجه شود که به قطعه دیگری نیاز داشته و سفارش خود را اشتباه ثبت کرده یا به قطعه دیگری نیاز داشته است، امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد. لذا کاربر باید در هنگام ثبت سفارش، از صحت قطعات انتخابی خود مطمئن شود.

هنگام خرید کالا به این نکته توجه داشته باشید که سفارشات فقط تا پیش از ارسال توسط خودروسوپرمارکت امکان لغو کردن را دارند و پس از آن هیچ مسئولیتی مبنی بر لغو سفارش بر عهده خودروسوپرمارکت نخواهد بود.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید